Το PRC Congress & Travel δημιουργήθηκε το 1978 από την Ελένη Χαλυβίδου. Η πολυετής εμπειρία στο Συνεδριακό και Τουριστικό Τομέα, έφερε την εταιρεία σε ευρέως αναγνωρισμένη θέση στην Ελληνική και Διεθνή Ταξιδιωτική Αγορά.
Οργανώνουμε συνέδρια, εκδηλώσεις, εταιρικά επαγγελματικά ταξίδια, ταξίδια κινήτρων, συνεντεύξεις τύπου.
Η αγοραστική μας δύναμη σε συνδυασμό με τις διαπραγματευτικές ικανότητες, το καταρτισμένο και έμπειρο προσωπικό, οι επιλεγμένοι αντιπρόσωποι, ο σύγχρονος ηλεκτρονικός εξοπλισμός και η ευελιξία μας, αποτελούν τα κύρια χαρακτηριστικά που μας καθιστούν αξιόπιστους συνεργάτες.
Από την ίδρυση της εταιρείας έχουμε διοργανώσει:
- Περισσότερα από 350 συνέδρια, ημερίδες, σεμινάρια (Πανελλήνια, Πανευρωπαϊκά, Παγκόσμια)
- Έχουμε εξυπηρετήσει περισσότερους από 350.000 συνέδρους
Το PRC Congress & Travel είναι μέλος του: | ![]() |